Zlatá maska a přípravky na obličej

Zlato se v kosmetice a medicíně využívá již po staletí. Údajně, si i bájné krásná Kleopatra přikládala na obličej masku z čistého zlata. Je to symbol výjimečnosti a luxusu. A ten si zaslouží každá žena.

Výhody využívání koloidního zlata v péči o pleť

Anti aging

První výhoda užívání zlata v péči o pleť je jeho omlazující účinek. Zlato jako kov je známé pro svou schopnost odstraňovat toxiny. Odstraňuje škody způsobené oxidací a zároveň je skvělým prostředkem k odstraňování a léčbu poškození kůže. Což přispívá k omlazujícím účinkem zlata, je jeho schopnost vytvářet nové buňky, zpevňovat pokožku, a tak zanechávat vaši tvář mladší a krásnou déle

První pomoc pro pokožku poškozenou sluncem

Při spálení pokožky obličeje nebo těla, můžete využít jeho schopnost napravit škody způsobené sluncem a jeho antiseptický účinek. Zlato dokáže opravit buňky pokožky a pomáhá při léčbě tmavých skvrn a problémové pigmentace.

Samotné zlato vám však na péči o pleť nestačí. Důležitá je správná kombinace ostatních látek. Široce využívaným prostředkem v boji proti vráskám je kyselina hyaluronová, která zpomaluje proces stárnutí. Je vysoce kompatibilní s pokožkou, zjemňuje, zvláčňuje, chrání pokožku a viditelně zlepšuje její vzhled. Extrakt z granátového jablka efektivně zjemňuje pokožku, vyživuje ji a dodává jí vlhkost a flexibilitu.

SFP faktor chrání pokožku před sluncem během dne. Možná se vám to zdá nepodstatné, ale sluníčko způsobuje stárnutí pokožky. A to i tehdy, pokud se mu nevystavujete přímo. Do nočního krému ho už nepotřebujete, ale denní by ho určitě obsahovat měl.

Díky kombinaci různých látek, jejichž účelem je hlavně pokožku očistit a hydratovat, si můžete užívat krásnou pleť mnohem déle. Dopřejte si i zlatou masku nebo masku s obsahem zlata. Kvalitní krém na noc a sérum na den. Nešetřete na sobě. Hlavně pokud pracujete celý den u počítače nebo v prašném prostředí. Vyberte si produkt, který bude vyhovovat typu vaší pokožky. Pokud si nejste jistá typem své pokožky, klidně a užívejte si úžasné účinky zlata na vaši pleť.

Ďalšie články

Táto webová stránka používa súbory cookies.