Kosmetika Mon Platin, ráda s černým kaviárem

Kosmetika značky Mon Platin je dovážena přímo z Izraele. Zdrojem aktivních látek v naší kosmetice je Mrtvé moře. V jeho hlubinách jsou ukryty minerály v husté koncentraci, které se nahromadily v průběhu milionů let.

 

Černý kaviár obsahuje dokonale vyváženou a vysoce koncentrovanou směs olejů a proteinů, minerálních solí a vitaminů A, B2 a B12. Je vynikající na péči o namáhané vlasy. Díky obsahu omega 3 a 6 mastných kyselin udržují přípravky s obsahem černého kaviáru vlasy krásně lesklé a zdravé.

Pleť zase nabere nový dech a je chráněna proti vnějším vlivům. Kaviár na pokožku působí přímo zázračně. Buňky se rychle regenerují a jsou dokonale vyživovány a hydratované. Pleť je vypnutá, krásně hebká a zbavena jemných linek i hlubších vrásek.

 

Dokonalá směs přírodních minerálů z primárního světového zdroje, Mrtvého moře, je spojena s nejmodernější technologií a vytváří optimální péči o pleť a její ochranu. Přinášíme ji přímo vám, našemu náročnému klientovi. Převratný způsob přípravy, za použití technologie mp269, která byla vytvořena speciálně v laboratořích Mon Platin, zajišťuje dvoufázový způsob absorpce všech důležitých ingrediencí. Díky tomu se v produktech nachází vyšší koncentrace aktivních složek, ale zároveň se zachovává delikátní textura přípravku a lehký vzdušný pocit na pokožce.

 

Naše řada produktů s černým kaviárem je obohacena přírodními extrakty z rostlin, na základě tradic, které jsme si zapůjčili z různých kultur, a které se datují tisíce let do minulosti. Složky jsou kombinovány s velkou opatrností, abychom optimalizovali jejich účinnost pro ochranu vaší krásy a zdraví.

Všechno nabízené Vám, milovníkům přírodní kosmetiky, s láskou od Mon Platin.

 

Ďalšie články

Táto webová stránka používa súbory cookies.