Zachraňte své popraskané paty! Na dovolené!

Znáte to, slunce, voda, sůl … a vaše nohy jsou stále více vysušené. Využijte tedy čas, který máte k dispozici během dovolené na zkrášlování svých nohou. Chodidla jsou vaší vizitkou v sandálkách a v létě je chcete mít speciální krásné. Pomůže péče z Mrtvého moře a za pár dní se budete moci pochlubit krásnými chodidly.

Jak mít hladké chodidla?

Základem, stejně jako u krásné pleti, je peeling. Peelingové ošetření je při péči o krásné nohy místem, kde začneme. Vykoupali jste se v moři? Výborně, pokožku máme změkčenou a připravenou na to, aby stala krásnou.

 

1. krok ke hladkým chodidlům – Peeling

Peeling nemusíte aplikovat jen na změkčenou pokožku. Díky krémové konzistenci se snadno nanáší, neopadává a po jeho používání budete mít pokožku premasírovanú, překrvenou a krásně jemnou. Krémem nemusíte šetřit, ale dbejte i na to, abyste krém nerozotierali „nasucho“. Uvidíte, kolik krému a vám vpije do pokožky a podle toho můžete přidat více. Krém je příjemně drsný. Po jeho nanesení ucítíte na pokožce peelingovou složku. Je drsnější než klasický peeling na pleť nebo na tělo. Proč? Protože peeling na nohy musí být dostatečně drsný na to, aby odstranil zhrublou kůži zejména na patách. Peeling na nohy si aplikujte postupně od paty, po celém chodidle až po prsty na nohou.

Krém obsahuje přírodní kousky z broskvové pecky, výtažky z avokáda i zeleného čaje. Pokožku jemně promastí a osvěží.

2. krok ke hladkým chodidlům – Hydratace

Po použití peelingu, můžete mít potřebu se nakrémovat. Pokud má peeling základ v krému nebo oleji, pokožka je i promaštěná, no hydratace nikdy není dost. Po ukončení peelingu si nožky ošetřete podle stupně dehydratace krémem na nohy nebo speciálním máslem na suchou kůži na patách.

3. krok – opakováním ke kráse

Pokud máte čas na dovolené, opakujte peeling nohou tak často, jak se vám chce. Jemné zrníčka písku nebo procházka po oblázkové pláži budou působit jako reflexní masáž a jemné částečky písku jsou také vhodné k odstranění odumřelých buněk. Co je lepší než spojit příjemné s užitečným? Udělejte si romantickou procházku po písečné pláži a večer si znovu nezapomeňte nakrémovat chodidla krémem nebo máslem na nohy.

Připravte se na léto s námi 🙂 a užívejte si krásnou pokožku!

Ďalšie články

Suchá pokožka?

Vrací se … suchá pokožka, kterou schováváme pod dlouhými kalhotami, suché paty, které začínáme balit do bavlněných ponožek a ruce na klávesnici, kdy stále častěji

Táto webová stránka používa súbory cookies.