O firmě

Vítejte ve světě Mon Platin, kde krásné vlasy a pleť jsou způsobem života

Společnost byla založena v roce 1993 v Izraeli. Mon Platin je izraelský developer a výrobce kosmetiky pro profesionály i pro běžné použití. Naše produkty se prodávají v Izraeli a v dalších 52 zemích po celém světě. Naším cílem je vytvářet kosmetické produkty pro všechny typy vlasů a pleti ve vysoké kvalitě, bez kompromisů.
Za posledních 20 let se nám podařilo představit desítky inovaci a technologických průlomu na poli kosmetické vědy. Každoročně přinášíme na trh novinky. Jsme největší společnost se sídlem v Izraeli, která se věnuje produkci vlasové kosmetiky a neustále vyvíjíme novinky v pleťové kosmetice. Všechny naše produkty byly schváleny izraelským Ministerstvem zdraví.
Celá kolekce produktů DSM se vyrábí přímo v Izraeli, kde zaměstnáváme stovky lidí v lokálních továrnách a množství dodavatelů.
Každý produkt Mon Platin je podrobován kontrolním procedurám. Naše společnost tak splňuje svůj závazek vytvářet kvalitní produkty pro zdraví a krásu.

Všechny produkty Mon Platin jsou navrhovány a vytvářeny ve specializovaných laboratořích.

Cílem našich zaměstnanců je vytvořit produkty, s ohledem na přirozenou rovnováhu těla.

Soustřeďujeme se na vytvoření synergie mezi přírodními složkami, minerály z Mrtvého moře a technologickým pokrokem.

Vaše přirozená volba

Produkty kosmetiky Mon Platin jsou vytvořeny hlavně pro lidi, kteří oceňují roli přírody v péči o pokožku a vlasy.
Spojujeme inovativní technologie s těmi nejpokročilejšími metodami na poli kosmetické vědy.
Všechny balení produktů mají na sobě znak zajíce. Tímto vyjadřujeme naše stanovisko proti pokusům na zvířatech.
Jsme hrdým držitelem certifikátu pravosti „Israel original Dead-Sea product“ a ISO.
Mon Platin splňuje ty nejpřísnější požadavky ve vývoji vlasových produktů, kde se snažíme o vlasy, které září zdravím a rovněž při vývoji pleťových produktů, kdy pomáháme klientům dosáhnout krásnou pokožku.

Nová továrna byla postavena podle těch nejtvrdších světových kosmetických standardů a splňuje standardy kvality Izraelských oficiálních institucí a všechny požadavky evropských a amerických standardů.
Zařízení továrny je moderní, pokrokové a zajišťuje společnosti vysoký standard kvality výroby.
Naše továrna vyrábí více než 400 různých kosmetických produktů pro více než 50 zemí po celém světě.
Všechny naše aktivity jsou spojeny s péčí o přírodu a životní prostředí a komunitu.
Naší filozofií je spojení business aktivit se společností a lidmi, kteří naše produkty navrhují, produkují, prodávají a nakupují.
V nové továrně organizujeme různá školení a informační schůzky pro nové i současných distributorů a klienty, aby se sami přesvědčili o vysoké kvalitě a exkluzivitě našich produktů.

Naše společnost působí na Slovensku od roku 2010. Od našeho vstupu na trh, tisíce spokojených zákazníků zjistili, že kvalita našich produktů se odráží na vzhledu jejich pokožky či zdraví vlasů.
Vytváříme výjimečné produkty, které opravdu přetvářejí vlasy do koruny krásy a v případě péče o pleť, její pomáháme dosáhnout zářivý vzhled.
Mon Platin splňuje i ty nejnáročnější kritéria.
Naše vlastní zdroje, léta zkušeností a inovativní pohled, jsou k dispozici pro každého zákazníka.
Navštivte naše webové stránky a uvidíte, proč je po značce Mon Platin tak vysoká poptávka ze strany spotřebitelů, kadeřníků a kosmetiček po celém světě.

Certifikáty kvality

Náš výrobní podnik získal certifikát ISO 22716: 2007. Mimo jiné hovoří o tom, že produkty vyráběné pro Mon Platin, mají GMP standard kvality.

GMP je kvalitativně nejvyšší standard kosmetických přípravků. Pro nás je to také závazek, dodávat stále kvalitnější produkty a posouvat se vpřed.

Děkujeme ministru financí Státu Izrael panu Naftali Bennett za certifikát „Outstanding exporter“. Získali jsme ho jako ocenění za nejvyšší objem exportu zboží do zahraničí.

O kvalitě a autentičnosti našich produktů svědčí i certifikát kvality naší řady kosmetiky z Mrtvého moře. Jsme součástí asociace výrobců, kteří se starají o ochranu přírody a podporují revitalizační projekty Mrtvého moře.

Naše produkty nikdy nebyly a nikdy nebudou testovány na zvířatech. V našich produktech nenajdete látky, které poškozují váš organismus, nechceme škodit ani přírodě, ani zvířatům.

Táto webová stránka používa súbory cookies.