Novinky

MON PLATIN PROFESSIONAL RADA HYLOREN

Již více než 25 let jsme ve společnosti Mon Platin pevně přesvědčeni, že péče o vlasy by měla být nedílnou součástí naší každodenní péče o tělo. Dokonce i ve starověku se vlasy ženy považovaly za hlavní zdroj přitažlivosti.

V laboratořích společnosti Mon Platin jsme spolu s předními světovými vývojáři tři roky neúnavně pracovali, abychom vám představili náš revoluční průlom v oblasti péče o vlasy.
Tento průlom by nebyl možný, kdyby se mnohokrát opakovaně netestovalo a nevylepšovalo složení, aby bylo dosaženo co nejbližšího výsledku k dokonalým vlasům.

Dnes, po nesčetných studiích a experimentech*, jsme hrdí na to, že vám můžeme představit výkonný polymer pro péči o vlasy – polymer kyseliny hyaluronové. Tento komplex aminokyselin a 94% kyseliny hyaluronové proniká do vlasových vláken a dodává vlasům jemnost, hydrataci a úžasný vzhled s pozoruhodnými výsledky od prvního ošetření. Stejně jako v péči o obličej, i při péči o vlasová vlákna, existuje vždy jeden vzorec, který funguje: Voda = hydratace = zdravý a hladší, lesklejší, silnější vlas.

Tajemství je v silném polymeru – kyselině hyaluronové. Schopnost polymeru absorbovat vlhkost (vodu) je až 978krát větší než jeho velikost, dodává tak vlasům vitalitu, lesk a silnější vzhled.

Řada Hy Loren, vyvinutá v laboratořích Mon Platin Israel, obsahuje škálu produktů speciálně vyvinutých pro péči o různé typy vlasů – ať už jemných a křehkých, hustých a nepoddajných nebo vlasů, které prošly různými typy vyrovnávacích procesů – ve společnosti Mon Platin, víme, jak pečovat o vlasová vlákna na přesné molekulární úrovni.

—–

* Netestováno na zvířatech!

Jednou z nejpopulárnějších kosmetických procedur v současnosti je vstřikování nebo aplikace kyseliny hyaluronové do pokožky obličeje. Kyselina hyaluronová neboli hyaluronát je kyselý polysacharid, který se přirozeně vyskytuje v buňkách různých tkání v našem těle, včetně pojivových tkání a chrupavky. Má funkci houby – absorbuje vodu a přeměňuje ji na hustší tekutinu. Kyselina hyaluronová ve své nejčistší formě absorbuje až tisícinásobek své původní velikosti. Díky komplexu sestávajícímu z několika dalších polymerů je užitečný při vyplňování vrásek.

CO PŘESNĚ JE
KYSELINA HYALURONOVÁ?

Táto webová stránka používa súbory cookies.