Mluvme o tom, jak správně používat peeling

Na ošetření pokožky doma, můžete použít peeling s obsahem minerálů z Mrtvého moře. Doporučujeme Mon Platin Dead Sea Mineral Peeling bez obsahu mýdla.

Používá se velmi jednoduše. Po nanesení na vlhkou pokožku stačí obličej masírovat, dokud se nevytvoří pěna. Nechte působit cca minutu a potom si obličej opláchneme vodou.Je to docela jednoduché. Léčba se provádí pomocí kosmetického přípravku, který se nazývá peeling. Abychom si lépe řekli, jak působí peeling na naši tvář podívejme se blíže na práci pedikéra.

Když přicházíme na pedikúru, je naše pokožka na patách tvrdá a drsná. Pedikér používá různé drsné pilníky a přípravky, které odstraní tvrdou kůži a naše paty a chodidla jsou okamžitě jemnější a snadněji. Pokud byste se podívali na svou pokožku přes mikroskop, zjistili byste, že vlastně není tak odlišná.

Samozřejmě na obličej používáme jemné přípravky, abychom pleť neiritovali nebo nepoškodily. Na tělo můžeme použít drsnější zrno, které spolehlivě odstraní odumřelé buňky a hlavně zanechává pokožku o poznání hladší.

Na ošetření pokožky doma, můžete použít peeeling s obsahem minerálů z Mrtvého moře. Doporučujeme Mon Platin Dead Sea Mineral Peeling bez obsahu mýdla. Používá se velmi jednoduše. Po nanesení na vlhkou pokožku stačí obličej masírovat, dokud se nevytvoří pěna. Nechte působit cca minutu a potom si obličej opláchneme vodou.

Pro náročnější doporučuje Mon Platin Dead Sea Mineral pleťovou peelingovou masku. Používat ji můžete jednou nebo dvakrát týdně. Aplikujte na obličej a krk a nechte několik minut působit. Masku odstraníte ve dvou krocích. Prvním jsou krouživé pohyby, kterým si ji postupně setřete z pleti a druhým je klasické opláchnutí vodou. Po použití masky doporučujeme použít tonikum a kvalitní hydratační krém. Maska stahuje póry a zanechává pokožku vyváženou a sametově jemnou.

Po peelingu nebo i místo něj lze použít i slupovací masku. My v Mon Platin milujeme Medovou slupovací masku. Díky různým vitaminem a aktivním složkám má také liftingový účinek. Obsahuje vitamíny, med, heřmánek a aloe vera pro zklidnění pokožky. Díky vitaminu E bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky, obnovuje její elasticitu a osvěžuje ji. Používá se jednoduše. Stačí ji v tenké vrstvě nanést na obličej a krk, vyhněte se oblasti očí, a počkat, dokud je maska ​​úplně suchá. Její struktura se změní a vy ji po cca 20 minutách můžete začít sloupnout. Směřujte od vlasové linie dolů. Pleť můžete ještě ošetřit tonikem a dopřát jí extra dávku hydratace v podobě kvalitního krému. Doporučujeme opakovat jednou nebo dvakrát týdně.

Masku nebo peeling si vždy vybírejte podle typu své pleti. Příroda vám dala mládí a krásu, ale zároveň je plná úžasných látek, které vám pomohou si krásu zachovat nadlouho.

Pečujte o sebe a zůstaňte krásné.

Ďalšie články

Suchá pokožka?

Vrací se … suchá pokožka, kterou schováváme pod dlouhými kalhotami, suché paty, které začínáme balit do bavlněných ponožek a ruce na klávesnici, kdy stále častěji

Táto webová stránka používa súbory cookies.