Kosmetika se zlatem a její účinky na pokožku

Proč Mrtvé moře?

Mrtvé moře se nachází na nejnižším bodě na Zemi. Je bohaté na minerální látky a vyhledávané pro své léčivé a zkrášlující účinky na pokožku. Mnoho minerálů, které se nacházejí v Mrtvě moři, se nenacházejí nikde jinde ve světě. Proto jsou produkty hlavně s obsahem bahna a soli tak výjimečné. Naše minerální produkty obsahují bahno z Mrtvého moře, jehož účinky můžete zažít iv soukromí vašeho domova. Přírodní látky v kombinaci s pokročilou kosmetickou vědou se spojují do výjimečných produktů. Každý výrobek Mon Platin podléhá přísným kontrolám kvality, které potvrzují náš závazek, neustále vytvářet vynikající zdravotní i kosmetické výrobky. Naším cílem je vyrábět jen přírodní produkty, bez obsahu nebezpečných látek. Naše produkty nebyly a nikdy ani nebudou testovány na zvířatech a vždy budou respektovat přirozenou rovnováhu organismu.

Jak to funguje?

Mineralní bahno je unikátní produkt Mrtvého moře. Obrovské množství jódu a brómu v bahně, vodě a ve vzduchu působí příznivě na nervový systém. Síra a hořčík, pomáhají léčit různé kožní choroby a bohatý obsah draslíku bojuje proti artritidě a revmatismu. Kromě bahna a solí, můžete v naší kosmetika najít bohaté zastoupení minerálů z Mrtvého moře, přírodních výtažků z rostlin, černého kaviáru i 24 karátového zlata. Každá ze složek pomáhá pokožku chránit jiným způsobem a kombinací těchto složek vytváříme kosmetiku pro všechny typy pleti a všechny věkové skupiny.

Skutečné zlato?

Zlato je součástí kosmetiky a léčitelství již tisíce let. Vznešená egyptská královna Kleopatra věřila, že zlato přinese její pleti věčnou krásu a mládí. Údajně používala zlatou masku, kterou si každou noc přikládala na obličej. Absolutní novinka, vyvinutá exkluzivně pro Mon Platin Laboratories a kosmetiku deadseamineral.sk obsahuje 24 karátové koloidní zlato ve formě zlatých kapslí, kyselinu hyaluronovou, perlový prášek, protein z rostliny quinoa a extrakt z granátového jablka. Naše kosmetická řada obsahuje čisté 24 karátové zlato – ve formě ultra vyživující koloidní suspenze – třpytivé mikro částice.

Citlivá pokožka

Vybíráme pro vás produkty bez obsahu nebezpečných látek. Speciálně se soustředíme na podrážděnou, citlivú i psoriatickou pleť. Naše kosmetika je skutečně přírodní a určená pro celou rodinu. Vyberte si to, co je vašemu tělu přirozené. Vyberte si produkty, které obsahují skutečně unikátní ingredience. Vyberte si kosmetiku, která respektuje vaši individualitu a stará se o vaši krásu. Proč? Neboť naše kosmetika je dodávána s láskou ke zdraví a kráse, přímo k vám domů.

Ďalšie články

Suchá pokožka?

Vrací se … suchá pokožka, kterou schováváme pod dlouhými kalhotami, suché paty, které začínáme balit do bavlněných ponožek a ruce na klávesnici, kdy stále častěji

Táto webová stránka používa súbory cookies.