Nejlepší dárky pro muže

Muži chtějí rychlá auta a krásné ženy. Ale co toto všechno už mají? V kosmetice jsou muži většinou klasici. Stěžují na stejnou pěnu na holení, stejný balzám po holení, stejný parfém a stejný krém.

Dopřejte jim tedy kvalitní kosmetiku. Takovou, která mužům rozumí. Nenápadně pomáhá bojovat proti stárnutí pokožky, vyživuje ji a nezanechává pocit mastnoty. Jednoduše, stará se o nich, aniž o tom věděli.

Jaký je ten váš muž?

Je stále aktivní, v pohybu, miluje sport a adrenalin.

Muž, který pravidelně sportuje jistě ocení kombinaci produktů na přípravu a uvolnění svalů. Před cvičením mu Warm up krém zahřeje svaly a připraví jeho organismus na očekávanou zátěž. Po cvičení jsou svaly unavené a napjaté. Použitím sportovního Cool down gelu se pokožka zrelaxuje a sníží se napětí vytvořené při cvičení. Bojuje proti svalové únavě s okamžitým účinkem. Sportovci ocení i to, že gel i krém se rychle vstřebávají a nezanechávají pokožku lepkavou nebo mastnou.

Holení každodenní

Pro muže, který se holí každý den, ať už kvůli vám nebo kvůli práci. Je velmi důležité, aby se jeho pokožka správně hydratované a starala. Pěna na holení z Mrtvého moře se o pokožku stará i během holení. Dodává štědrou dávku minerálů a pokožku dezinfikuje bez podráždění. Pokud je jeho pokožka extrémně citlivá, doporučujeme krém na holení. Je vhodný i na holení celého těla, má hedvábnou strukturu a pečuje o pokožku pomocí minerálů z Mrtvého moře. Na ochranu pokožky po holení vyzkoušejte krém po holení. Je bez alkoholu, pleť čistí a dezinfikuje. Nenechává pokožku vláčnou, nezanechává mastný pocit ani vzhled. Ocení ho zejména páni, který se holí pravidelně a jejich pokožka může být častým holením poškozena.

Pro muže, kteří se o sebe starají

Nejčastější problém mužů je suchá pokožka. Ženy si vezmou na pomoc kvalitní krémy, oleje, tělová mléka, jogurty nebo séra. Mužem je často tato představa nepříjemná. Chcete panem usnadnit péči o sebe a zároveň jim ukázat, že krémy nemusí být mastné a peelingy nepříjemné, vyberte jim produkt, který budou mít rádi. Produkty s obsahem mýdla pokožku vysušují. Do dárkového balíčku raději přibalte peelingy a čistící gely bez obsahu mýdla. Vyzkoušejte také kvalitu sprchových gelů s obsahem minerálů z Mrtvého moře. Pokožku nevysuší, jejich vůně je příjemně jemná a nepříjemné stahování spojené s vysoušením pokožky zmizí.

Ďalšie články

Táto webová stránka používa súbory cookies.