• Kosmetika Mon Platin, ráda s černým kaviárem

  Kosmetika značky Mon Platin je dovážena přímo z Izraele. Zdrojem aktivních látek v naší kosmetice je Mrtvé moře. V jeho hlubinách jsou ukryty minerály v husté koncentraci.

  Kosmetika značky Mon Platin je dovážena přímo z Izraele. Zdrojem aktivních látek v naší kosmetice je Mrtvé moře. V jeho hlubinách jsou ukryty minerály v husté koncentraci, které se nahromadily v průběhu milionů let.

  Černý kaviár obsahuje dokonale vyváženou a vysoce koncentrovanou směs olejů a proteinů, minerálních solí a vitaminů A, B2 a B12. Je vynikající na péči o namáhané vlasy. Díky obsahu omega 3 a 6 mastných kyselin udržují přípravky s obsahem černého kaviáru vlasy krásně lesklé a zdravé.

  Pleť zase nabere nový dech a je chráněna proti vnějším vlivům. Kaviár na pokožku působí přímo zázračně. Buňky se rychle regenerují a jsou dokonale vyživovány a hydratované. Pleť je vypnutá, krásně hebká a zbavena jemných linek i hlubších vrásek.

  Dokonalá směs přírodních minerálů z primárního světového zdroje, Mrtvého moře, je spojena s nejmodernější technologií a vytváří optimální péči o pleť a její ochranu. Přinášíme ji přímo vám, našemu náročnému klientovi. Převratný způsob přípravy, za použití technologie mp269, která byla vytvořena speciálně v laboratořích Mon Platin, zajišťuje dvoufázový způsob absorpce všech důležitých ingrediencí. Díky tomu se v produktech nachází vyšší koncentrace aktivních složek, ale zároveň se zachovává delikátní textura přípravku a lehký vzdušný pocit na pokožce.

  Naše řada produktů s černým kaviárem je obohacena přírodními extrakty z rostlin, na základě tradic, které jsme si zapůjčili z různých kultur, a které se datují tisíce let do minulosti. Složky jsou kombinovány s velkou opatrností, abychom optimalizovali jejich účinnost pro ochranu vaší krásy a zdraví.

  Všechno nabízené Vám, milovníkům přírodní kosmetiky, s láskou od Mon Platin.

  Publikováno: 08. 12. 2017

  Sdílet příspěvek

  Doporučené články

  Zlatá maska a přípravky na obličej

  Zlato se v kosmetice a medicíně využívá již po staletí. Údajně, si i bájné krásná Kleopatra přikládala na obličej masku z čistého zlata. Je to symbol výjimečnosti a luxusu. A ten si zaslouží každá žena.

  Nejlepší dárky pro muže

  Muži chtějí rychlá auta a krásné ženy. Ale co toto všechno už mají? V kosmetice jsou muži většinou klasici. Stěžují na stejnou pěnu na holení, stejný balzám po holení, stejný parfém a stejný krém.

  Večerní péče o pleť

  Na večer si dopřejte čas, setkejte se se svým přátelům v zrcadle a setřete si únavu celého dne z obličeje.

  Chci dostávat informace o aktuálních slevách a nabídkách.

  Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním, zpracováním a použitím vašich osobních údajů prostřednictvím této webové stránky pro marketingové účely.

  Registrace

  Základní informace
  Informácia- "nakupovat mohou jen zákazníci po schválení administrátorem"

  Vaše adresa

  Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich osobních údajů prostřednictvím této webové stránky.

  Přihlásení