Bahno z Mrtvého moře

Pokud jste byli v Izraeli nebo v Jordánsku u Mrtvého moře, určitě nám dáte za pravdu. Účinky bahna z Mrtvého moře nejsou vymyšlené ani přehnané. Prostě to funguje.

Jak to funguje?

Bahno z Mrtvého moře obsahuje obrovské množství minerálů. Zejména jód, bróm, které působí na celkový nervový systém. Síra a hořčík působí na kožní choroby. Draslík zase působí příznivě na artritidu a revma.

Bahno obsahuje miniaturní krystalky, které působí na pokožku zjemňující a dokonce působí proti bolesti. Uleví od svalové horečky, pomáhá regenerovat po zlomeninách, při revmatismu nebo zánětu nervů. Po náročné túře si dopřejte vanu, do které přidejte šálek soli z Mrtvého moře a na nohy si udělejte zábal z bahna. Nebudete se cítit unaveně.

Pleť, pokožka a bahno z Mrtvého moře

Pleť se díky bahnu regeneruje, čistí a ošetřuje. Jemné částečky ji zbavují nečistot, akné se zjemňuje, stejně jako ekzém nebo jiné začervenalé projevy na pokožce mizí. Minerály z Mrtvého moře pomáhají i gynekologických potížích, ulevuje od bolestí, pomáhá hojit hráz i poporodní hemoroidy.

Produkty z Mrtvého moře jako denní, noční, oční krémy, krém proti vráskám nebo krém proti celulitidě obsahují vzácné minerály z Mrtvého moře. Vitamín E, který je známý jako bojovník proti stárnutí pokožky.

Bahenní mýdlo pomáhá zejména teenagerům bojovat s nadbytečnou mastnotou na pokožce, suchou pokožku vyživuje a kombinovanou pleť vyvažuje. Bahno má schopnost dodat pokožce ztracenou krásu, na pokožce jemně zasychá a při mazání masky si zároveň děláte jemný peeling.

Vlasy a bahno z Mrtvého moře

Vlasy, vlasové kořínky a pokožka hlavy je zregenerovaná. Při pobytu u tomto moři spatří i páni, že pokožka jejich hlavy je zjemněná, mizí šupinky z povrchu pokožky a hydratace je zaručena. Bahno z Mrtvého moře působí tam, kde je to pro zdraví Vašich vlasů velmi důležité, přímo u kořínků.

Zdraví a bahno z Mrtvého moře

Zdravotní výhody využívání soli a bahna z Mrtvého moře znají lidé trpící bolestmi pohybového aparátu. Ať už jde o revma, artritidu nebo zánětu nervů. Bahno uleví od bolesti, koupel v soli regeneruje a pomůže celé tělo uvolnit. Obnovuje tedy tělo i mysl.

Ďalšie články

Táto webová stránka používa súbory cookies.