Maska na vlasy na dovolené

Chystáte se na dovolenou? Vezměte si s sebou kvalitní šampon, kondicionér, krém na vlasy, masku na vlasy nebo vlasové sérum.

Jaký šampon si vzít na dovolenou?

Slunce Vám bude vlasy vysušovat. Budete proto potřebovat hydratační šampon, který bude obsahovat dostatek vitamínů a minerálů. Zdravé, normální vlasy si zvyknete mýt přibližně 3x týdně a češete se každý den. Na dovolené u moře, hlavně, pokud se rádi potápíte, budete si mýt vlasy i každý den. V tom případě je třeba zabránit vysoušení vlasů. Voda a slunce vysušují vlasy, stejně jako pokožku. To znamená, že byste jim měli dopřát stejnou péči.

Pokud se natíráte před, během i po opalování, používáte hydratační sprchový gel, aby byla Vaše pokožka krásná, starejte se rovněž o Vaše vlasy a z dovolené se vrátíte jako nová.

Kondicionér na vlasy, poctivostí do krásy

Kondicionér je produkt, který bychom měli používat pravidelně. Chce se nám? No moc ne. Stále spěcháme a vybíráme si spíše šampon s kondicionérem. V zimě nám pak vlasy poškozuje mráz a v létě máme extrémně mastné kořínky a suché konečky. Kondicionér byste si měli vybírat podle typu svých vlasů a samozřejmě ho i takto aplikovat. Pokud máte vlasy příliš mastné, stačí, když budete hydratovat konečky, které jsou nejvíce vystaveny riziku poškození. A to v každém počasí a ve všech povětrnostních podmínkách.

Maska na vlasy, to prostě musí být!

Pokud máte mastné vlasy, tak si masku aplikujete ne od kořínků, ale asi dva centimetry od nich. Maska na vlasy má působit přibližně 15-20 minut. Na dovolené, si ji můžete dopřát častěji než 2x týdně a tím pádem si čas působení zkrátit. Intenzivní masku si můžete koupit i v cestovním balenim. Nezatíží zavazadla a pomůže zachovat vlasy krásné. A kdy si udělat čas na sebe, pokud ne během dovolené?

Krém na vlasy, jednoduchý způsob jak nanést a jít

Krém na vlasy se těší stále větší popularitě. Netřeba ho oplachovat, jednoduše se aplikuje a pro všechny ženy, které se ráno spěchají je to jednoduché řešení na hydrataci vlasů. Krémy na vlasy mají více funkcí, mohou být hydratační, pomáhají při rozčesávání, některé dokonce poskytují ochranu vlasů při fénování, vyrovnávání nebo při jakékoliv práci s teplem.

Sérum na vlasy, novinka, která se nechystá odejít

Pleťové séra zažívají skutečnou revoluci. Nahrazují podkladový krém, oční krém, noční krém. Sérum na vlasy má stejné účinky, jako sérum na pokožku. Chrání, revitalizuje, pomáhá chránit vlasy při stylingu a nezanechává mastný nebo lepkavý pocit na vlasech.

Bazénové vlasy se nenosí

Možná máte občas chuť i na dovolenou bez slané vody a raději se opalujete u bazénu. Chlór vlasům, jak jinak, neprospívá, ne jen, že jejich vysušuje a zanáší, ale zejména na nich zanechává chlorový pach. Pokud se mu chcete vyhnout, stačí použít parfém na vlasy, který je expresně provoní.

Příjemné chvíle na dovolené, Vám přeje Mon Platin Slovensko.

 

Ďalšie články

12 v 1

Zcela nový Multi-funkční krém na vlasy. Menší balení se hodí do kabelky a to větší Vám vydrží dlouho a po několika týdnech si nebudete umět

Absolutní novinka na trhu!

Víte, co je to SUPER MASKA od Mon Platin? Je perfektní kombinací Mon Platin intenzivní vlasové masky s černým kaviárem a komplexem Anti Break Safe

Farby Anti Break Safe Guard

Odteď v každém salonu – nejlepší barva s nejlepší ochranou! My, v Mon Platin, jsme za posledních 20 let neustále vyvíjely novinky a inovativní řešení

Táto webová stránka používa súbory cookies.