Farby Anti Break Safe Guard

Odteď v každém salonu – nejlepší barva s nejlepší ochranou! My, v Mon Platin, jsme za posledních 20 let neustále vyvíjely novinky a inovativní řešení pro všechny typy vlasů, tak v Izraeli i v mezinárodním prostředí.

Barvy Anti Break jsou skutečným mistrovským dílem. Stojí za ním spolupráce izraelských výzkumných laboratoří a mezinárodních vývojových laboratoří.

Barvy Anti Break jsou zcela novým průlomovým objevem v posilování vlasů. Díky pokrokovému neosomal systému, který posiluje stávající disulfidové vazby ve vlasovém vláknu během procesu barvení. Tento revoluční systém zhušťuje, posiluje a zjemňuje vlasovou strukturu, aniž zasahoval do procesu barvení. Výsledným efektem je dokonalá barva, silné, hebké a lesklé vlasy. Tato moderní kolekce vlasových barev, obsahuje 61 odstínů, které byly pečlivě vybrány a prošly rukama desítek předních profesionálních vlasových stylistů z celého světa. Barvy poskytují praktické a optimální řešení, které pokrývají celou škálu různých chemických ošetření vlasů, které se v současnosti využívají.

Tento inovativní systém barvení také obsahuje unikátní Trio Complex

Spojení tří inovativních a průlomových technologií vynalezených v předních světových laboratořích. Díky Trio Complex jsme byli schopni rozšířit naše řešení pro barvy Anti Break, a tak pokrýt zcela nové odstíny a barvy. Samozřejmě, při zachování fantastického lesku vlasů a maximální ochrany vlasového vlákna během barvení.

První komponentem Trio Complex je Anti Break Safe Guard, který z našich produktů již velmi dobře znáte.

Druhým komponentem je Barva budoucnosti – zářící tekutá krystalická emulze (krém, ve kterém je tekutina obsažena), která umožňuje rovnoměrnější rozložení pigmentů na každém bodě a obecně obsahuje vyšší hustotu pigmentů v samotné emulzi. Výsledkem je trvanlivý, zářící odstín.

Třetím a nejdůležitějším komponentem je použití čistých, vysoce funkčních nano pigmentů, se stabilizačním efektem, který zajišťuje fenomenální kapacitu a pokrytí hrubých i nezkrotných šedivých vlasů.

Spojením všech těchto komponent do jedné tuby, jsme získali vlasový produkt, o kterém můžeme hovořit jako o zázraku.

My ho nazýváme – Mon Platin Anti Break barva na vlasy.

Ďalšie články

12 v 1

Zcela nový Multi-funkční krém na vlasy. Menší balení se hodí do kabelky a to větší Vám vydrží dlouho a po několika týdnech si nebudete umět

Absolutní novinka na trhu!

Víte, co je to SUPER MASKA od Mon Platin? Je perfektní kombinací Mon Platin intenzivní vlasové masky s černým kaviárem a komplexem Anti Break Safe

Top trendy na leto 2017

Jak zaujmout na letní párty, přilákat pohledy a co diktují trendy na léto 2017? Copy a pletení Copy mohou být tradiční, francouzské, rybí kosti spletené

Táto webová stránka používa súbory cookies.