Top trendy na leto 2017

Jak zaujmout na letní párty, přilákat pohledy a co diktují trendy na léto 2017?

Copy a pletení

Copy mohou být tradiční, francouzské, rybí kosti spletené ze dvou nebo z pěti pramenů. Zaplétat můžete i po dánský na způsob vodopádu nebo si vypletených vlasů vytvořit čelenku. Nemusíte jen proplétat. Efektní budou i oddělené stočené prameny, které budou připomínat romantiku viktoriánských dob.

Stužky i stuhy

Saténové i semišové stuhy dodávají vlasům glamour look. Široké stuhy můžete nosit vzadu nebo n boku, kdy dodají příjemný retro look. Kromě saténu můžete použít i jiné materiály a barvy. Ze stuh si můžete udělat i čelenky nebo si jimi přichytit konce kroucených copů.

Kratičká blond

Přestože zcela krátké vlasy nemusí působit žensky, můžete si to dovolit, pokud máte vhodný typ obličeje. Světlounká blond působí stále jemně a dívčí, hlavně pokud jsou vlásky na vrchu hlavy déle a po bocích kratší. Tvář se zúží a stačí už jen zvýraznit oči.

Kučeravá Sue

Ne, žádné trvalé kadeře. Ale čas od času je fajn zabít pár hodin a vytvořit si look, kterým okouzlíte. Například kadeře z dlouhých vlasů. Nezapomínejte na kvalitní ochranu před i během natáčení, aby teplo Vaše vlasy nepoškodilo. A pak šup, na párty.

Accesory du jour

Do vlasů si můžete připnout nejen stužky. Letos jsou in i větší štrasové ozdoby. Dodají vlasům blink a to bez ohledu na to, jaký jednoduchý, zda komplikovaný účes si z zvolíte. Doplňky prostě letí. Čím větší budou, tím více pohledů přilákají. Jste připraveny na letní románek?

Super – rovné vlasy

Že jsme mluvili o kudrnách a teď najednou rovný look? Ne, není to náhoda. Trendy diktují, že rovný look se hodí každý den a kadeře na oslavu nebo když máte pár hodin na dokonalé natočení.

Konturované vlasy

Tento styl, známý také jako „contourage“, funguje prakticky jako konturování makeupu. Zjemněním barvy vlasů kolem obličeje, dodáte své tváři zajímavý efekt, vyzvedněte své rysy a celkově vytvoříte velmi lichotivý efekt.

Skrytá dúha

Rok 2017 přeje i barvám. Londýnský salón Not Another Salon (Ne jen další salon) nabízí zákaznicím možnost schovat své barvy tak, aby mohli dále chodit do práce a působit seriózně. No stačí trošku pročesat a upravit a duha odhalí všechny své barvy. Skvělé, co říkáte?

Neonový zářič

Nic tak nepřiláká pohledy a nic tak nemluví o létě jako zářící barvy. Na dovolenou si můžete dopřát i neonové barvy, které září ve tmě. Pokud nechcete světélkovat, vyberte si jemnější barvy, skvěle budou vypadat v světlých i tmavých vlasech.

Balayage

Koloristika stále zůstává při technice „balayage“, která jemně odbarvuje konečky vlasů, ale dělá to jemnější než klasické „hombre“. Tato technika je šetrná a vytváří krásné přirozený tok vlasů. Tím, že se pramínky se neodbarvuje o mnoho odstínů (většinou jen o jeden nebo jeden a půl), vypadáte, jako byste přišli od moře. Dokonce i když vlasy odrůstají, stále působí velmi přirozeně.

Ďalšie články

12 v 1

Zcela nový Multi-funkční krém na vlasy. Menší balení se hodí do kabelky a to větší Vám vydrží dlouho a po několika týdnech si nebudete umět

Absolutní novinka na trhu!

Víte, co je to SUPER MASKA od Mon Platin? Je perfektní kombinací Mon Platin intenzivní vlasové masky s černým kaviárem a komplexem Anti Break Safe

Farby Anti Break Safe Guard

Odteď v každém salonu – nejlepší barva s nejlepší ochranou! My, v Mon Platin, jsme za posledních 20 let neustále vyvíjely novinky a inovativní řešení

Táto webová stránka používa súbory cookies.