Krásné vlasy i v zimě

Jak se správně postarat o své vlasy v zimním období?

Zabalte si vlasy do hedvábné šátky předtím, než si na hlavu nasadíte čepici. Každá z nás ví, že takto vlasy ztrácejí objem a tvar. Pokud si chcete zachovat objem, zeptejte se svého kadeřníka na pudr na vlasy s efektem okamžitého objemu. Po příchodu do práce nebo na schůzku si do vlasů nastříkne pudr, vlasy si projdete prsty a objem se vám vrátí.

Nemyjte si vlasy s horkou vodou. Přestože zimní období láká do horké sprchy, dobře vyhřáté vany nebo do relaxační sauny, právě tyto příjemné procedury obírají naše vlásky o vlhkost, tak potřebnou pro zachování jejich lesku a pružnosti. Pokud nejste fanoušek otužování, stačí, když si vlasy opláchnete vlažnou vodou při smývání šampónu.

Používejte přípravky, které obsahují omega 3 a 6 mastné kyseliny. Například přípravky na vlasy s obsahem černého kaviáru, který tyto kyseliny obsahuje, jsou skvělé na celosezónní udržování vlasů. Udržují jejich zdravé, krásné a lesklé.

Vyhněte se používání šamponů s obsahem silikonů. Přestože silikonové přípravky jsou vynikající pro péči o vlasy během letního období, v zimě by vám nadělaly starosti. Klíčovým pravidlem je, používat co nejméně přípravků, které vlasy zatěžují.

Předejděte elektrizujícím vlasům. Ty trápí všechny ženy. Hlavně při složení čepice, nás často nepotěší záplava ve vzduchu plovoucích vlasů. Skvělé na experiment z fyziky, ale nepříjemné během chladných dní. Elektrizujícím vlasům předejdete používáním Bezoplachový kondicionérů, kvalitních olejů na vlasy a pravidelnou péčí.

Jednou do týdne si dopřejte kvalitní masku na vlasy. Vaše vlasy vám samy řeknou, co potřebují. Cítíte, že jsou v zimě sušší a více se lámou? Použijte vlasovou masku, která je určena na hydrataci a regeneraci. Kvalitní přípravky najdete ve vašem kadeřnictví nebo v prodejně s přírodní kosmetikou. Doporučujeme například řady z mrtvého moře, přírodní kosmetiku obohacenou o bambucké máslo, med a výtažky z černého kaviáru.

Myjte si vlasy kvalitním šamponem. Jak jsme již zmínili, v zimě je lepší mytí vlasů omezit. Pokud máte problém s často se mastícími vlasy, zeptejte se svého kadeřníka na kvalitnější šampon. Určitě jste si všimli, že po profesionální úpravě, se vlasy chovají úplně jinak.

Pečujte o své konečky pravidelnou úpravou. V zimě je důležité nechat si vlasy podstřihnout častěji. Mrazem poškozené konečky je lépe odstranit. Vlasy získají nový look a vy se budete znovu cítit krásná.

Problematické UV záření. V zimě nám vlasy poškozují hlavně věci, které nevidíme. Problém s UV zářením, které je během zimních měsíců silnější, vyřešíte používáním vlasového séra. Vyberte si sérum podle typu svých vlasů.

Pokud je to možné omezte pravidelné vyrovnávání žehličkami a kulmami. Pokaždé, když se vlasy setkávají s teplem v zimním období, vysušuje je to. Toto je zdrojem většiny problémů, které v zimě máme. Od elektrizujících vlasů až po jejich fyzické poškození. Pokud si rady užíváte pocit krásné rovných vlasů, zeptejte se svého kadeřníka na možnosti, jak si zachovat rovné vlasy bez potřeby každodenního vyrovnávání.

Ďalšie články

12 v 1

Zcela nový Multi-funkční krém na vlasy. Menší balení se hodí do kabelky a to větší Vám vydrží dlouho a po několika týdnech si nebudete umět

Absolutní novinka na trhu!

Víte, co je to SUPER MASKA od Mon Platin? Je perfektní kombinací Mon Platin intenzivní vlasové masky s černým kaviárem a komplexem Anti Break Safe

Farby Anti Break Safe Guard

Odteď v každém salonu – nejlepší barva s nejlepší ochranou! My, v Mon Platin, jsme za posledních 20 let neustále vyvíjely novinky a inovativní řešení

Táto webová stránka používa súbory cookies.