• Zlatá maska a přípravky na obličej

  Zlato se v kosmetice a medicíně využívá již po staletí. Údajně, si i bájné krásná Kleopatra přikládala na obličej masku z čistého zlata. Je to symbol výjimečnosti a luxusu. A ten si zaslouží každá žena.

  Zlato se v kosmetice a medicíně využívá již po staletí. Údajně, si i bájné krásná Kleopatra přikládala na obličej masku z čistého zlata. Je to symbol výjimečnosti a luxusu. A ten si zaslouží každá žena.

  Výhody využívání koloidního zlata v péči o pleť

  Anti aging

  První výhoda užívání zlata v péči o pleť je jeho omlazující účinek. Zlato jako kov je známé pro svou schopnost odstraňovat toxiny. Odstraňuje škody způsobené oxidací a zároveň je skvělým prostředkem k odstraňování a léčbu poškození kůže. Což přispívá k omlazujícím účinkem zlata, je jeho schopnost vytvářet nové buňky, zpevňovat pokožku, a tak zanechávat vaši tvář mladší a krásnou déle.

  První pomoc pro pokožku poškozenou sluncem

  Při spálení pokožky obličeje nebo těla, můžete využít jeho schopnost napravit škody způsobené sluncem a jeho antiseptický účinek. Zlato dokáže opravit buňky pokožky a pomáhá při léčbě tmavých skvrn a problémové pigmentace.

  Samotné zlato vám však na péči o pleť nestačí. Důležitá je správná kombinace ostatních látek. Široce využívaným prostředkem v boji proti vráskám je kyselina hyaluronová, která zpomaluje proces stárnutí. Je vysoce kompatibilní s pokožkou, zjemňuje, zvláčňuje, chrání pokožku a viditelně zlepšuje její vzhled. Extrakt z granátového jablka efektivně zjemňuje pokožku, vyživuje ji a dodává jí vlhkost a flexibilitu.

  Extrakt z černého kaviáru obnovuje strukturu pokožky, bojuje proti stárnutí pokožky a podporuje produkci kolagenu, tím dělá pleť jemnější a flexibilnější. Amino kyseliny a minerály zrychlují metabolismus buněk pokožky a zároveň ji hydratují. Mastné kyseliny jako například Omega 3 a 6 zachovávají přirozenou vlhkost pokožky a předcházejí tak jejímu vysušování. Extrakty obsahují vitamin A, který je nepostradatelný pro obnovu kožních buněk.

  SFP faktor chrání pokožku před sluncem během dne. Možná se vám to zdá nepodstatné, ale sluníčko způsobuje stárnutí pokožky. A to i tehdy, pokud se mu nevystavujete přímo. Do nočního krému ho už nepotřebujete, ale denní by ho určitě obsahovat měl.

  Díky kombinaci různých látek, jejichž účelem je hlavně pokožku očistit a hydratovat, si můžete užívat krásnou pleť mnohem déle. Dopřejte si i zlatou masku nebo masku s obsahem zlata. Kvalitní krém na noc a sérum na den. Nešetřete na sobě. Hlavně pokud pracujete celý den u počítače nebo v prašném prostředí. Vyberte si produkt, který bude vyhovovat typu vaší pokožky. Pokud si nejste jistá typem své pokožky, klidně a užívejte si úžasné účinky zlata na vaši pleť.

   

  Publikováno: 08. 12. 2017

  Sdílet příspěvek

  Doporučené články

  Nejlepší dárky pro muže

  Muži chtějí rychlá auta a krásné ženy. Ale co toto všechno už mají? V kosmetice jsou muži většinou klasici. Stěžují na stejnou pěnu na holení, stejný balzám po holení, stejný parfém a stejný krém.

  Večerní péče o pleť

  Na večer si dopřejte čas, setkejte se se svým přátelům v zrcadle a setřete si únavu celého dne z obličeje.

  Chci dostávat informace o aktuálních slevách a nabídkách.

  Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním, zpracováním a použitím vašich osobních údajů prostřednictvím této webové stránky pro marketingové účely.

  Registrace

  Základní informace
  Informácia- "nakupovat mohou jen zákazníci po schválení administrátorem"

  Vaše adresa

  Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich osobních údajů prostřednictvím této webové stránky.

  Přihlásení