• Novinky od Mon Platin

  BARVY NA VLASY od Mon Platin s obsahem ANTI BREAK SAFE GUARD

  My, v Mon Platin, jsme za posledních 20 let neustále vyvíjely novinky a inovativní řešení pro všechny typy vlasů, tak v Izraeli i v mezinárodním prostředí. Barvy Anti Break jsou skutečným mistrovským dílem. Stojí za ním spolupráce izraelských výzkumných laboratoří a mezinárodních vývojových laboratoří. Jsou zcela novým průlomovým objevem v posilování vlasů. Díky pokrokovému neosomal systému, který posiluje stávající disulfidové vazby ve vlasovém vláknu během procesu farbenia.Tento revoluční systém zhušťuje, posiluje a zjemňuje vlasovou strukturu, aniž zasahoval do procesu barvení. Výsledným efektem je dokonalá barva, silné, hebké a lesklé vlasy.

  Moderní kolekce barev

  Tato moderní kolekce vlasových barev, obsahuje 61 odstínů, které byly pečlivě vybrány a prošly rukama desítek předních profesionálních vlasových stylistů z celého světa. Barvy poskytují praktické a optimální řešení, které pokrývají celou škálu různých chemických ošetření vlasů, které se v současnosti využívají.

  Unikátny Trio Complex

  Spojení tří inovativních a průlomových technologií vynalezených v předních světových laboratořích. Díky Trio Complex jsme byli schopni rozšířit naše řešení pro barvy Anti Break, a tak pokrýt zcela nové odstíny a barvy. Samozřejmě, při zachování fantastického lesku vlasů a maximální ochrany vlasového vlákna během barvení.

  První komponentem Trio Complex je Anti Break Safe Guard – o něm budeme hovořit na dalších stranách.

  Druhým komponentem je Barva budoucnosti – zářící tekutá krystalická emulze (krém, ve kterém je tekutina obsažena), která umožňuje rovnoměrnější rozložení pigmentů na každém bodě a obecně obsahuje vyšší hustotu pigmentů v samotné emulzi. Výsledkem je trvanlivý, zářící odstín.

  Třetím a nejdůležitějším komponentem je použití čistých, vysoce funkčních nano pigmentů, se stabilizačním efektem, který zajišťuje fenomenální kapacitu a pokrytí hrubých i nezkrotných šedivých vlasů. Spojením všech těchto komponent do jedné tuby, jsme získali vlasový produkt, o kterém můžeme hovořit jako o zázraku.

  My ho nazýváme – Mon Platin Anti Break barva na vlasy.

   

  SUPERMASKA od Mon Platin, obnova vlasů

  Chemické procesy, které se provádějí na vlasech – včetně vyrovnávání, zesvětlování a barvení – jim odčerpávají množství vitamínů a minerálů, jakož i různé ochranné složky, které tělo jen těžko produkuje a nahrazuje. Toto se děje, protože vlasy jsou v podstatě až druhořadé při běžném fungování těla. Z tohoto důvodu je největší výzvou na poli péče o vlasy, a speciálně o vlasy, které prošly chemickým ošetřením, obnovit ty složky, které nejvíce přispívají k obnovení původního složení vlasové struktury.
  Po mnoho let bylo nejrozsáhlejší strategií v této oblasti vyrábět preparáty obsahující jednu hlavní složku, která by řešila tento problém. Avšak s nejnovějšími pokroky v technologii a nařízeními Ministerstva zdraví, vzhledem k schválené produkty pro vyrovnávány a barvené vlasy, bylo nutné znovu promyslet tuto strategii a přijít s „novou skupinou aktivních složek“, která by uspokojila potřeby vyrovnávání a barvení tak dobře, jak se požadovalo , vzhledem k proměnlivé a extrémní povětrnostní vlivy během poslední dekády (zvláště, pokud bereme v úvahu vystavení radiaci UVA a UVB).
  Černý kaviár udržuje vlasy dlouhodobě hebké a zároveň jim dodává životně důležité složky. Kaviár obsahuje vysokou koncentraci olejů a proteinů, minerálních solí (především fosfor a draslík), vitaminy A, D, B2 a B12, jakož i železo, mangan, selen, magnézium, výživné látky a aminokyseliny.


   

   

  Anti Break Safe Guard

  Ochranný systém Anti Break Safe Guard obsahuje kombinaci amino kyselin, které zajišťují antibakteriální efekt a taktéž se bojují proti stárnutí vlasů:

  Fytoceramidy – molekuly na bázi rostlinných olejů, které zvyšují lesk, posilují a zpevňují vlasy a podstatně zlepšují jejich strukturu a vzhled.

  Sójové isoflavony – přírodní aminokyseliny obsahující estrogeny na rostlinné bázi a podporují buněčnou výměnu a obnovu přirozeně přítomného keratinu ve vlasovém vláknu.

  Acetylcystein – funguje jako prostředek na ochranu vlasového vlákna před škodlivými klimatickými a povětrnostními vlivy. Zároveň posiluje kořínky vlasů během procesu barvení.

   

  Souprava na rovnání blond vlasů

  Tato jedinečná nová metoda vyrovnávání vlasů zcela změnila způsob, jak jsme se na tuto zkrášlující proceduru dívali dosud. Umožňuje totiž vyrovnávat vlasy iv případě, že jsou barvené nebo poškozené zesvětlováním. Jak je to možné? Metoda Mon Platin pro vyrovnávání blond vlasů, obsahuje revoluční komplex „Anti-Break Safe Guard“, který chrání vlasové vlákno během procesu vyrovnávání a předchází lámání vlasů. Tato nová pokroková ochrana vlasů je možná díky unikátnímu složení, které proniká do kůry vlasů, vlasového kortexu, kde vytváří nové disulfidové vazby a zároveň posiluje ty stávající. Kombinací tří výjimečných přípravků: soupravy Mon Platin Israel na rovnání vlasů, unikátní ochrany proti lámavosti Anti-Brake Safe Guard a prostředku na obnovu vlasů Black Caviar, dosáhnete vždy dokonalé výsledky, i když pracujete s vlasy, které mohou být barvením a zesvětlováním poškozené.

   

  Chci dostávat informace o aktuálních slevách a nabídkách.

  Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním, zpracováním a použitím vašich osobních údajů prostřednictvím této webové stránky pro marketingové účely.

  Registrace

  Základní informace
  Informácia- "nakupovat mohou jen zákazníci po schválení administrátorem"

  Vaše adresa

  Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich osobních údajů prostřednictvím této webové stránky.

  Přihlásení